Kontakt

Odvjetničko društvo Župić & partneri d.o.o.

Sjedište Zagreb

Radnička cesta 37 /B

10000 Zagreb

Tel: 385 1 61 84 357, tel2: 385 1 61 84 375

Fax: 385 1 61 84 367

e-mail: info@zupic.hr

Odvjetničko društvo Župić & partneri d.o.o.

Pisarnica Zadar

Zrinsko Frankopanska 38 23000 Zadar

Tel: 385 23 316 174

Fax: 385 23 316 177

Odvjetničko društvo Župić & partneri d.o.o.

Pisarnica Split

Trg Hrvatske bratske zajednice 8

21000 Split

Tel: 385 21 555 445

Fax: 385 21 555 446

Odvjetničko društvo Župić & partneri d.o.o.

Pisarnica Osijek

Stjepana Radića 14

31000 Osijek

Tel: 385 31 205 204

Fax: 385 31 213 093

Trgovački sud u Zagrebu

MBS: 080478152

OIB: 42524586447

PDV br. HR42524586447

Direktor: Ante Župić, odvjetnik

Odvjetnici

Ante Župić azupic@zupic.hr
Sandra Grilec grilec@zupic.hr
Martina Kalac kalac@zupic.hr
Jasmina Jašaragić Özügergin jasaragic@zupic.hr
Davor Markeš markes@zupic.hr
Miran Zorica zorica@zupic.hr
Luka Mađerić maderic@zupic.hr
Sanja Kelava Zorica kelava@zupic.hr
Dr. sc. Mirna Pavletić Župić mzupic@zupic.hr
Alen Čičak cicak@zupic.hr
Mihovil Grubišić grubisic@zupic.hr
Biljana Bandić Lutonski bandic@zupic.hr
Ana Rogić Markeš rogic@zupic.hr
Maja Mamut mamut@zupic.hr
Juraj Blažičko blazicko@zupic.hr
Ivan Hršak hrsak@zupic.hr

Odvjetnički vježbenci

Monika Trkulja trkulja@zupic.hr
Maja Pedisić pedisic@zupic.hr
Martin Čaržavec carzavec@zupic.hr
Anja Haramija haramija@zupic.hr
Mirna Prišlin prislin@zupic.hr
Petra Matić matic@zupic.hr
Filip Ožić ozic@zupic.hr

Stručno i tehničko osoblje

Sanja Meštrović, voditeljica ureda mestrovic@zupic.hr
Miljenka Dedić, dipl. oecc., voditeljica računovodstva dedic@zupic.hr
Kristina Hadžić, poslovna tajnica hadzic@zupic.hr
Ivan Bojić, administrator bojic@zupic.hr
Danijela Samardžija, administrator samardzija@zupic.hr
Mateja Letica, administrator mletica@zupic.hr
Kristijan Kolić, administrator
Marina Bungur, poslovna tajnica, Pisarnica Zadar bungur@zupic.hr